biuro@taternik.com.pl

IMPREZY

Oferujemy kompleksową obsługę imprez dla dzieci, imprez integracyjnych oraz indywidualnych.
W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór atrakcji, których pakiet dostosujemy do charakteru imprezy, możliwości oraz oczekiwań klienta.

Dla najmłodszych
liczy się przede wszystkim dobra zabawa. Dmuchańce, baloniada, mega boks, paintball, strzelanie z łuku czy przejażdżki na przesympatycznym, łaciatym kucyku to spełnienie marzeń małych urwisów. A to tylko niewielka część atrakcji, jakie możemy zaproponować.

Imprezy firmowe,
to przede wszystkim wzmocnienie relacji w zespole i sprawdzenie go w niecodziennych sytuacjach. Ciekawą propozycją są tutaj konkurencje linowe- takie jak: ścianka wspinaczkowa, tyrolka, wahadło, mosty linowe, skoki z wysokości i wiele innych.

Imprezy indywidualne
indywidualne to propozycja na wyjątkowe urodziny, rocznice czy inne ważne momenty dla tych trochę starszych. Jeżeli marzy Ci się niezapomniane i niebanalne świętowanie pomożemy zrealizować wymarzone scenariusze. Nie masz pomysłu? Zadzwoń, na pewno coś wymyślimy.

W naszej ofercie dla dorosłych i dzieci znajdują się między innymi:

■ Ścianka wspinaczkowa
■ Zabawy linowe (skoki z wysokości, tyrolki, mosty linowe i inne)
■ Dmuchańce
■ Paintball
■ Bloki tematyczne realizowane przez wykwalifikowanych animatorów
■ Baloniada
■ Kącik dla maluchów
■ Basen z piłkami i zjeżdżalnią
■ Szczudła - jumpery
■ Zabawy z chustą animacyjną KLANZY
■ Strzelania z łuku
■ Przejażdżki na kucyku (możliwość połączenia z lekcją edukacyjną o koniach, pielęgnacją oraz karmieniem przysmakami przesympatycznej, łaciatej kucynki)